Закон 466-ІХ. Коригування фінансового результату до оподаткування на суму 30% вартості реалізованих товарів (робіт, послуг)

Законом України № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» пункт 140.5 статті 140 Кодексу доповнено новим підпунктом 140.5.5 прим. 1, відповідно до якого фінансовий результат податкового (звітного) періоду Докладно »

20.09.2021

Передано в оренду приміщення дошкільного або ж загальноосвітнього закладу. Чи наступає в такому випадку обов’язок сплати податку на нерухомість?

Податковим Кодексом України передбачено, що будівлі дошкільних та загальноосвітніх закладів, незалежно від форми власності та джерел фінансування, які використовуються для надання освітніх послуг не є об’єктом оподаткування (пп.2.2. ст.266 ПКУ ), відповідно на згадані приміщення, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, не Докладно »

Чи має право уповноважена особа юрособи підписати заяву за ф. № 1-ОПП у разі тимчасової відсутності керівника?

Платник податків має право представляти свої інтереси в контролюючих органах самостійно, через податкового агента або уповноваженого представника. Норми визначені 17.1.2 п. 17.1 ст. 17 Податкового кодексу України (далі – ПКУ). Нормами ст. 244 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року № 435-IV із змінами та доповненнями (далі – ЦКУ) Докладно »

Як відображати чисельність працівників не уповноваженого відокремленого підрозділу у розрахунку та додатку 4ДФ?

У разі, якщо відокремлений підрозділ юридичної особи не уповноважений нараховувати, утримувати і сплачувати (перераховувати) податок до бюджету, податковий розрахунок за такий підрозділ подає юридична особа до контролюючого органу за основним місцем обліку. Наказом МФУ від 13.01.2015 № 4 (у редакції від 15.12.2020 № 773) затверджені форма Докладно »

Яка сума вважається доходом платника єдиного податку 3 групи у разі здійсненні розрахунків через платіжні термінали?

В Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області інформують, що при здійсненні розрахунків за товари (роботи послуги) із використанням платіжних терміналів доходом юридичної особи – платника єдиного податку третьої групи вважається вся вартість реалізованого товару (робіт, послуг), тобто повна сума виручки (з врахуванням суми комісії, Докладно »

06.08.2021