Як відображати у звітності ФОП періоди, за які ЄСВ сплатив роботодавець за основним місцем роботи?

Відповідно до пункту 4 частини другої статті 6 Закону № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» платники єдиного внеску зобов’язані подавати звітність про нарахування ЄСВ в розмірах, визначених відповідно до цього Закону, у складі звітності з податку на доходи фізичних осіб (єдиного Докладно »

15.03.2021

Які коефіцієнти індексації застосовуються до нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь на 2021 рік?

Відповідно до п. 292 прим. 1.2 ст. 292 прим. 1 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) базою оподаткування єдиним податком для платників єдиного податку четвертої групи для сільськогосподарських товаровиробників є нормативна грошова оцінка 1 гектара сільськогосподарських угідь Докладно »

За якою ставкою з 01.03.2021 оподатковуються ПДВ операції з постачання та ввезення сільськогосподарської продукції?

Законом України від 17 грудня 2020 року № 1115-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ставки податку на додану вартість з операцій з постачання окремих видів сільськогосподарської продукції» (далі – Закон № 1115), внесено зміни до Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами і доповненнями (далі – Докладно »

Лікарняні та декретні для ФОП: які умови отримання?

Фізичні особи – підприємці (далі – ФОП), які здійснюють сплату єдиного соціального внеску (далі – ЄСВ) відповідно до Закону України від 08.07.2010 р. № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» мають право на отримання лікарняних та декретних виплат за рахунок Фонду соціального Докладно »

Удосконалено форми податкового повідомлення-рішення у зв’язку з реформуванням інституту відповідальності платника податків

Податкове повідомлення-рішення доповнено обов’язковим елементом-мотиваційною частиною, в якій контролюючий орган буде не тільки обґрунтовувати свою позицію, а також спростовувати аргументацію платника податків. Наказом Мінфіну від 31.12.2020 р. № 846 внесено зміни до Порядку надіслання контролюючими органами податкових повідомлень-рішень Докладно »