Мінфін затвердив зміни до Порядку надіслання контролюючими органами податкових повідомлень рішень платникам податків

Опубликовано: 09 Листопада, 2022 Нет ответов

Мінфін наказом від 25.08.2022 р. №258 затвердив зміни до Порядку надіслання контролюючими органами податкових повідомлень-рішень платникам податків (далі Порядок). Наказ від 14.09.2022 р. №289 ще трішки підкоригував цей Порядок.

Обидва накази наберуть чинності через 60 днів з дня офіційного опублікування. Вони були опубліковані в Офіційному віснику України, 2022, №76 (30.09.2022). Отже, нова форма ППР запрацює з 29 листопада 2022 року

Порядок доповнено новим додатком 31 “Податкове повідомлення-рішення за формою МПЗФ”.

Уточнено, що це ППР складається для платників податків – фізичних осіб, якщо відповідно до законодавства контролюючий орган самостійно визначає податкове зобов’язання з позитивного значення різниці між сумою загального мінімального податкового зобов’язання та загальною сумою сплачених податків, зборів, платежів для фізичних осіб – власників, орендарів, користувачів на інших умовах (у тому числі на умовах емфітевзису) земельних ділянок, віднесених до сільськогосподарських угідь, не переданих такими особами в оренду (суборенду), емфітевзис або інше користування на підставі договорів, укладених та зареєстрованих відповідно до законодавства (додаток 31).

Надсилається (вручається) воно платнику податків у терміни, встановлені ПКУ для визначення загального мінімального податкового зобов’язання фізичним особам – власникам, орендарям, користувачам на інших умовах (в тому числі на умовах емфітевзису) земельних ділянок, віднесених до сільськогосподарських угідь. 

за матеріалами  сайту Дебет-Кредит  https://news.dtkt.ua/ 

Оставить отзыв