Платники податків зможуть ділитися податковою інформацією через Електронний кабінет

Опубликовано: 09 Листопада, 2022 Нет ответов

Мінфін наказом від 26.08.2022 р. №261 (зареєстрований в Мін’юсті від 07.09.2022 р. за №1019/38355) внесено зміни до Порядку функціонування Електронного кабінету. 

Зокрема, уточнено, що платникам податків надається право отримати податкову інформацію про інших платників податків за попередньо наданою згодою таких осіб, у вигляді документа за формою згідно з додатком 5 до цього Порядку, в електронній формі з накладенням кваліфікованої електронної печатки контролюючого органу. Відповідно Порядок доповнено новим додатком 5 “Податкова інформація за попередньо наданою згодою платника податків у визначеному ним обсязі”.

Для надання податкової інформації іншим платникам податків платник податків через Електронний кабінет може надати контролюючому органу згоду на розкриття іншому платнику податків податкової інформації про нього у самостійно визначеному обсязі, шляхом вибору інформації, яка може бути надана платнику податків.

Цей наказ набере чинності через 60 днів, з дня його офіційного опублікування. Він був опублікований в “Офіційному віснику” 20 вересня. Відповідно почне діяти з 19 листопада.

за матеріалами  сайту Дебет-Кредит  https://news.dtkt.ua/ 

 

Оставить отзыв