Як відображати у звітності ФОП періоди, за які ЄСВ сплатив роботодавець за основним місцем роботи?

Опубликовано: 15 марта, 2021 Нет ответов

Відповідно до пункту 4 частини другої статті 6 Закону № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» платники єдиного внеску зобов’язані подавати звітність про нарахування ЄСВ в розмірах, визначених відповідно до цього Закону, у складі звітності з податку на доходи фізичних осіб (єдиного податку) до податкового органу за основним місцем обліку платника ЄСВ у строки та порядку, встановлені Податковим кодексом України.

Враховуючи зазначене та норми частини шостої статті 4 Закону № 2464, такі платники у паперовому варіанті звітності проставляють прочерки за місяці, за які роботодавцем сплачено ЄСВ у розмірі не менше мінімального страхового внеску (в електронному варіанті звітності поля залишаються не заповненими).

Головне управління ДПС у Запорізькій області https://zp.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/455904.html

Оставить отзыв