Як подати повідомлення «Визначення напряму використання коштів, сплачених на єдиний рахунок (залишки)»?

Опубликовано: 26 Червня, 2024 Нет ответов

Порядок функціонування єдиного рахунка та виконання норм статті 35 прим. 1 Податкового кодексу України центральними органами виконавчої влади затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2020 року № 321 зі змінами та доповненнями (далі – Порядок № 321).
Пунктом 8 Порядку № 321 встановлено, що ДПС засобами інформаційно-комунікаційної системи ДПС веде єдину картку платника, включеного до реєстру платників, які використовують єдиний рахунок.

В єдиній картці платника відображаються дані про платника та операції, що проводяться з коштами, які зараховані/перераховані/повернуті (враховані) на єдиний рахунок/з єдиного рахунка.
Інформація про рух коштів на єдиному рахунку доступна платнику в електронному кабінеті в актуальному стані.

Платник має право через електронний кабінет визначити напрям використання суми помилково та/або надміру сплачених грошових зобов’язань і пені, наявних на дату формування реєстру платежів з єдиного рахунка в розрізі окремого платника, які повинні враховуватися під час формування такого реєстру (п. 19 Порядок № 321).

На офіційному вебпорталі ДПС у рубриці Електронна звітність/Платникам податків про електронну звітність/Інформаційно-аналітичне забезпечення/Реєстр електронних форм податкових документів/ Реєстр електронних форм податкових документів (перелік сервісних запитів) для юридичних осіб, Реєстр електронних форм податкових документів (перелік сервісних запитів) для фізичних осіб розміщено повідомлення «Визначення напряму використання коштiв, сплачених на єдиний рахунок (залишки)»:

за ідентифікатором форми J1307402 (для юридичних осіб);

за ідентифікатором форми F1307402 (для фізичних осіб).

за матеріалами Південного міжрегіонального управління ДПС по роботі з ВПП https://svp.tax.gov.ua/ 

Оставить отзыв